Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

21. jūlijs
Piezvanīt juristam
67 505 970
Kompleksa juridiskā apkalpošana
KOMPLEKSA JURIDISKĀ APKALPOŠANA — piedāvājam saviem klientiem visizdevīgāko sadarbības formu ar mūsu biroju.
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

14.06.2019

Jaunās prasības attiecībā uz dokumentu legalizāciju

Vēl pavisam nesen publiskajiem dokumentiem, kas tika izsniegti Krievijas Federācijā, Ukrainā, Baltkrievijas Republikā, Kazahstānā, kā arī dažās citās bijušās PSRS valstīs, ar kurām Latvijai bija noslēgti divpusējie līgumi par tiesisko palīdzību, bija juridiskais spēks Latvijā bez to papildus legalizācijas  (t.i. bez Apostille). Bez šaubām, tas bija ļoti ērti visiem, kas iesniedz minētajās valstīs izsniegtos dokumentus dažādās Latvijas iestādēs (PMLP, Uzņēmumu reģistrā, Dzimtsarakstu nodaļās u.t.t.). Taču situācija, diemžēl, ir mainījusies.
/ Karina Kaca, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /
02.05.2019

Likumīgais veids, kā samazināt nodokli no kapitāla pieauguma, pārdodot mantotu nekustamo īpašumu

Saskaņā ar likuma „Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” spēkā esošajiem noteikumiem, fiziskajai personai jāmaksā nodoklis par ienākumiem, kas gūti no nekustamā īpašuma pārdošanas (kapitāla pieauguma nodoklis). Nodoklis ir starpība starp nekustamā īpašuma iegādes vērtību un pārdošanas cenu. Ja īpašums ir mantots, tā iegādes vērtība ir konkrētā īpašumā vērtība, kas norādīta mantošanas apliecībā.
/ Dmitrijs Šustovs, Juridiskā biroja INLAT PLUS tiesvedības nodaļas vadītājs /
26.02.2019

Īpašuma sadale pēc laulības šķiršanas

Laiku pa laikam cilvēki interesējas par iespēju sadalīt īpašumu pēc laulības šķiršanas. Daži ir pārliecināti, ka laulāto īpašumu var sadalīt tikai līdz laulības šķiršanai vai kopā ar laulības šķiršanu (“Pretējā gadījumā nešķirs!”), citi pauž viedokli, ka tas nav nekas briesmīgs, ja esat aizmirsuši sadalīt kādu īpašumu pirms laulības šķiršanas, sakot, ka šo jautājumu var atrisināt arī vēlāk.
/ Dmitrijs Šustovs, Juridiskā biroja INLAT PLUS tiesvedības nodaļas vadītājs /
17.01.2019

Jaunais Kooperatīvo sabiedrību likums

2018.gada 12.aprīlī Latvijas Saeima atbalstīja Tieslietu ministrijas piedāvāto likumprojektu "Kooperatīvo sabiedrību likums", un jaunais Kooperatīvo sabiedrību likums (turpmāk – Jaunais likums) stājās spēkā 2019.gada 1.janvārī.
/ Irina Štromberga, Juridiskā biroja INLAT PLUS jurists /
13.12.2018

Par izmaiņām tūrisma jomā un tūroperatoru darbībā

Pagāja gandrīz gads kopš 2018.gada 1.janvārī spēkā stājās grozījumi Tūrisma likumā. Šie grozījumi ir pamatoti ar Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvas (ES) 2015/2302 (2015.gada 25.novembris) par kompleksiem ceļojumiem un saistītiem ceļojumu pakalpojumiem, ar ko groza Regulu (EK) Nr. 2006/2004 un Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 2011/83/ES un atceļ Padomes Direktīvu 90/314/EEK (turpmāk – Direktīva), transponēšanu Latvijas Republikas normatīvajos aktos.
/ Veronika Cepliša, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /
22.11.2018

Dubultpilsonības saņemšana

Kopš Pilsonības likuma grozījumi stājušies spēkā 2013.gada 1.oktobrī, Latvijā ir atļauta dubultpilsonība. Termins „dubultpilsonība” ir definēts likumā kā personas piederība pie vairāku valstu pilsonības. Jāatzīmē, ka personām, uz kurām šis definējums attiecas, ir lielākas priekšrocības, salīdzinot ar citiem cilvēkiem, it īpaši, ja runa ir par Eiropas Savienības dalībvalsts pilsonību. Tiesības brīvi pārvietoties, dzīvot un strādāt jebkurā ES dalībvalstī bez jebkādiem ierobežojumiem – tā ir tikai daļa no priekšrocībām.
/ Karina Kaca, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /